CMS
 

AVK Armadan Sp. z o.o.:
ul. Jakubowska 1,
62-045 Pniewy

 

Kontakt
tel.: 61 291 20 01
fax: 61 291 20 33
e-mail: avk@avk.com.pl

 

Do Państwa dyspozycji pozostają:
   
  Prezes Zarządu - Tadeusz Stryjski
stryjski.t@avk.com.pl

  Szef Sprzedaży i Marketingu - Hubert Klikowicz
klikowicz.h@avk.com.pl
kom.: 607 350 340

  Szef Działu Przemysłowego - Mirosław Kopyta
kopyta.m@avk.com.pl
kom.: 605-053-860

  Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Marek Brzozowski
brzozowski.m@avk.com.pl
kom.: 601-435-447

  Pracownik Biurowo-Administracyjny - Anna Kaja
avk@avk.com.pl
61 291 20 01

  Kierownik Działu Obsługi Klienta - Andrzej Perkowski
perkowski.a@avk.com.pl
61 291 20 01
   
 
  Pracownik Działu - Marek Kaczmarek
kaczmarek.m@avk.com.pl
61 291 20 01
   
  Pracownik Działu - Julita Irzykowicz
irzykowicz.j@avk.com.pl
61 291 20 01

   
 
  Specjalista ds. Marketingu Technicznego - Tomasz Geisler
geisler.t@avk.com.pl
61 291 20 01
kom.: 665 090 210
 
  Specjalista ds. Marketingu Technicznego, Przemysł - Szymon Kuraś
kuras.s@avk.com.pl
61 291 20 01
kom.: 885 960 990

  Kierownik Działu Logistyki - Inga Wiśniewska
wisniewska.i@avk.com.pl
61 291 20 01